• /files/HMH%20Medikal%20Slider%208
  • /files/HMH%20medikal%20slider%205
  • /files/HMH%20Medikal%20Slider%204
  • /files/HMH%20Medikal%20Slider%202

  Hükümler ve Koşullar

Hmh-medikal.com.tr web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siteyi kullanmadan önce lütfen bu hüküm ve koşulları okuyun.

1 - Şartların Kabulü

Hmh-medikal.com.tr sitesine girmekle hmh-medikal.com.tr kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

2 - Sitenin Amacı

Bu site, sağlık, tanı ve tedavi hizmeti vermemektedir, distribütörlüğünü yaptığımız ürünleri daha kolay bir şekilde sergilemek amacıyla hazırlanmıştır.

3 - Fiyatlar:

Hmh-medikal.com.tr'da şu anda tüm hizmetler ücretsiz olsa da, ücretli ve ücretsiz hizmetler de olabilir. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme hakkımız saklıdır. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya sürekli olarak kaldırılması hakkı saklıdır.

4 - Bize Verdiğiniz Haklar

Bilgilerinizi reklam amaçlı kullanabiliriz. Ancak bilgileriniz 3'üncü şahıslara verilmez. Kimlik bilgileriniz gibi veriler sadece bizde saklı kalacak. Bu bilgiler şifrelerinizi ve mail adreslerinizi kaybetmeniz durumunda kimliğinizi doğrulayabilmek için gereklidir.

5 - Gizlilik

Hmh-medikal.com.tr, 4'üncü maddede verdiğiniz hakları, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.

6 - Sistemin İşleyişi

Hmh-medikal.com.tr sitesinin ve bu site üzerinden yapılan ticari işlemlerin işleyişini herhangi bir yazılım, alet vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla; kendiniz için ikinci bir kullanıcı kaydı yaparak kendiniz hakkında olumlu bir mesaj, başka bir kullanıcı için olumsuz bir mesaj bırakmak gibi yollarla sistemimizdeki geri bildirim mekanizmasını bozmamakla; site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüsünüz.

7- Suistimal ve Hakaret

Hmh-medikal.com.tr'ye bildirilen telefon, mail ve diğer ulaşım yolları ile küfür, hakaret ve aşağılayıcı ifadelerde bulunan kişiler hakkında yasal yollara başvurma hakkımız saklıdır.